Propozice lidový běh

Lidový běh pro všechny příznivce zdravého pohybu.

Dne: sobota 4.5.2019

Prezentace: Masarykovy sady, hlavní pavilon lounského výstaviště od 8.30 do 10.30 hodin.

Start: prostor před hlavním pavilonem v 10.45 hodin.

Trať: je vedena po cestách výstaviště, bez výrazných převýšení. Sportovci s postižením a jejich doprovod absolvují vzdálenost 1 100 m (jedno kolo), ostatní běžci vzdálenost       2 200 m (dvě kola).

Cíl lidového běhu: v cílové bráně hlavního závodu Memoriálu Karla Raise před hlavním pavilonem.

Čas doběhu a dojezdu: od 11.00 do 11.15 hodin

Startují: všichni příznivci zdravého pohybu bez rozdílu věku, pohlaví, zdravotních či duševních hendikepů. Účastníci závodu mohou vzdálenost překonat během, chůzí, jízdou na kolečkových bruslích, jízdou v kočárku nebo na invalidním vozíku. Speciální sportovní vozík pro zdravotně postižené je povolen. Všichni sportovci, kteří absolvují trať lidového běhu obdrží od partnera společnosti O line tričko.

Startovné: 50,- Kč;  Výtěžek ze startovného Lidového běhu bude věnován Svazu tělesně postižených v ČR o.s. okresní organizace Louny.

Tombola lidového běhu: všichni účastníci lidového běhu budou zařazeni do losování o hodnotné ceny. Losování proběhne před hlavním pavilonem lounského výstaviště od 12.30 do 12.50 hodin.

Dětský Den : Programem Dětského dne budou soutěže Dětské atletiky pro nejmenší a mnoho dalších soutěží a dovednostních her, které pro Vás připravili trenéři atletické přípravky ASK Elna Počerady a organizátoři z Městské knihovny Louny. Program je určen pro děti od 2 do 15 let. Probíhat bude od 8.45 do 14.00 hodin v Masarykových sadech před hlavním pavilonem. Děti budou za své výkony a znalosti odměňovány drobnými dárky, které věnuje pořadatel a ostatní partneři Memoriálu Karla Raise 2019. Ku

lturní program.  V průběhu dopoledního programu se představí v areálu Lounského výstaviště mladí sportovci a umělci se svými ukázkami a vystoupeními. MEMORIÁL KARLA RAISE JE DNEM PLNÝM POHYBU PRO CELOU RODINU. Přijďte si s námi zasportovat, pobavit se a prožít jeden hezký den na lounském výstavišti. Buďte všichni vítáni u nás v Lounech.